Tiešraide
Jaunumi Programma Raidijumi Par Mums Sarakste Tiešraide
     "Čau, Bambīno!"

Heino, Ingrīda Cāzere un Kārlis Vahšteins

     "Čau,Bambīno" ir ceļojums mūzikas pasaulē - Kārlis Vahšteins un Ingrīda Cāzere iepazīstina ar populāriem dziedātājiem, mūziķiem un daudz ko citu.

     Evergreen

     Nevīstošas melodijas un šlāgeri, kurus klausās un spēlē no paaudzes paaudzē, kuri laikam ejot nezaudē savu burvību, angliski sauc vārdā „Evergreen” (mūžam zaļie vai mūžam jaunie). Tāda paša nosaukuma programmā „Evergreen”, kuru varat dzirdēt „Radio Nord” vilnī skan mūzika daudzās valodās, plašā stilistiskā spektrā, komponēta dažādos laika posmos, bet galvenais kas šo mūziku vieno vienā kategorijā evergreen, ir tas, ka muzikanti, komponisti un izpildītāji ir ielikuši tajā savu dvēseli un tieši tāpēc šī mūzika vēl šobaltdien skan tikpat svaigi, temperementīgi un dvēseliski kā tad , 40-ajos un 50-ajos!

Boriss Mohirs pie magnetofona Dnepr-11

     „Radio Nord” un tai skaitā ari manis veidotais raidījums „Evergreen” ļauj kungiem un dāmām jau gados atkal tikties ar savu jaunības dienu mūziku un elkiem, bet, manuprāt, pats galvenais, tā ir iespēja jaunatnei dzirdēt mūziku, kura radīta daudzus gadus pirms viņu dzimšanas. Jaunajiem šī mūzika, kura tik ļoti atšķiras no šobrīd diskotēkās dzirdamās, ir kā atklājums, tā liek sajust tajā cilvēcisku dvēseli un viņiem šī vecā mūzika ir jauna!

Klausoties radio Nord

     Interese par Retro stilu pieaug arī Eiropā un Amerikā, kur to sākusi klausīties jaunatne, vēl vairāk, tā kļuvusi par tādu kā modīgu reklamēšanās stilu! „Vecā” mūzika Latvijas FM raidstaciju ēterā praktiski neskan un ja arī kāda radiostacija reklamē, ka spēlē Oldies un Retro, tad pēc tam kautrīgi piebilst: 80-to un 90-to gadu.
     Viņiem vienkārši nav mūzikas, kas skanēja līdz 1975. gadam, bet galvenais – nav zinošu programmu vadītāju, kuri šai mūzikā orientētos, taču „vecie labie” (īpaši 40-to un 50-to gadu) ir tik jauki un arī tik profesionāli iespēlēti, ka tos ar patiku klausās jaunatne visā pasaulē, tai skaitā ari Vācijā, kur ir ļoti populāras radiostacijas, kuras spēlē „Veco Zelta fondu” – Oldies, But Goldies (piem. Essenes Radio un Hamburgas radio)

     Politika uz skatuves un aizkulisēs

Egīls Baldzēns

     Egīla Baldzēna autorraidījums par norisēm gan uz politiskās skatuves, gan tās aizkulisēs.

     Tēvzemei un Brīvībai

TB/LNNK

     Politiskās apvienības "TB/LNNK" apmaksāts raidijums.

     Dzidravots

     Inta Heidemaņa autorprogramma par atkarībām, to cēloņiem, sekām un profilaksi.

     Gaita

     Raidījums par veselīgu dzīvesveidu.