Jaunie profesionālie blekdžeka spēlētāji ir tiešsaistē

Kļūt par uzvarošu profesionālu blekdžeka spēlētāju gan tiešsaistē, gan bezsaistē ir viena no sarežģītākajām azartspēļu profesijām karjerā. Neatkarīgi no citām spēlēm, piemēram, pokera, blekdžeks ir ārkārtīgi mainīgs, un pamatīgam profesionālim jābūt psiholoģiski gatavam neuzticamiem spēles gājieniem.

Jebkurš drūms blekdžeka spēlētājs jau būs pārspējis pamata blekdžeka stratēģiju un, visticamāk, izmantos vai būs zināšanas par visām kāršu skaitīšanas sistēmām un būtu praktizējis tās efektīvi izmantot. Šie pamata instrumenti ir neaizstājami, lai kapa profesionāļi saprastu. Kā spēle darbojas un kā ietekmēt blekdžeka izredzes, lai samazinātu mājas priekšrocības, ir lietas, kas jāzina ikvienam, kurš vēlas kļūt par profesionālu blekdžeka spēlētāju tiešsaistē.

Kad esat apguvis pamatstratēģiju, spēles izredzes un kāršu skaitīšanas sistēmu klāstu, jūs esat ceļā, lai kļūtu par nopietnu blekdžeka spēlētāju. Tomēr jums vajadzētu būt ļoti lielam bankrollam. Lielākā daļa profesionālo blekdžeka spēlētāju plāno spēlēt pie $25 min.

Blekdžeka galdi pat nedomās par pilnu slodzi, kamēr viņiem nebūs vismaz $20 000 bankrota. Tas var šķist kluss, bet jāpatur prātā, ka tas ir tikai sākums un likmes pieaug, spēlei turpinoties. Otrs iemesls ir tas, ka, tā kā blekdžeks ir tik nekonsekvents, vienmēr ir labi, ja jums ir papildu nauda, ​​ja rodas problēma.

Vēl viena svarīga vieta, uz kuru profesionāliem blekdžeka spēlētājiem ir jākoncentrējas, ir tas, kurām spēlēm viņi vēlas pievērst uzmanību. Tā kā profesionālim jau ir jāzina populārās blekdžeka variācijas, nākamais solis ir iegūt priekšstatu par dažādu blekdžeka spēļu darbību saistībā ar noteikumiem, taktiku un izredzēm. Izvēlēties spēli, kurai regulāri pievērsīsities, ir svarīgi vairāku iemeslu dēļ.

Stratēģija mainās atkarībā no jūsu izvēlētās spēles, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties spēli ar jums piemērotu stratēģiju. Pieturoties pie standarta spēles, jūs iegūsit sajūtu, ka laika gaitā turpināsit spēlēt. Ir svarīgi izvēlēties spēli, kas jums patīk, jo jūs to pastāvīgi spēlēsit katru dienu.

Svarīgs faktors ir ne tikai spēles izvēle, bet arī spēlētāji. Gandrīz katrs profesionāls spēlētājs piekristu, ka viņi jūtas visērtāk, spēlējot uz galda, kad ir vēl viens pieņemt viņus un dīleru. Galvenais iemesls ir tas, ka vairāk nekā viens spēlētājs radīs šķēršļus vienbalsīga lēmuma pieņemšanai un tādējādi krasi samazinās jūsu laimestu līmeni. No tā var viegli izvairīties tiešsaistes blekdžeka spēlēs.

Pēdējais komponents, kas ir absolūti nepieciešams, lai kļūtu par profesionālu blekdžeka spēlētāju, ir savaldība, vēss prāts un vieglums spēlējot nūju. Blekdžeks var būt ļoti kaitinoša spēle, taču kā profesionālis jūs atpazīstat izredzes, to darbību un to, ka dažkārt jūs zaudēsit. Tas, iespējams, ir vienīgais faktors, kas sagrauj lielāko daļu profesionālo spēlētāju. Jums ir jāsaprot, ka neatkarīgi no tā, ko jūs darāt, blekdžeks galu galā ir azartspēle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *