Omahas pokera noteikumi: rokasgrāmata par darbībām šajā pokera variācijā

Omahas pokera noteikumi: rokasgrāmata par darbībām šajā pokera variācijā

Omaha ir lieliska spēle, kas piepildīta ar daudzām darbībām un augsta līmeņa stratēģiju. Pastāv arī ļoti dabiska līdzība ar Texas Hold’em, kas lielākajai daļai spēlētāju atvieglo mācīšanos spēlēt Omaha. Kopumā Omaha darbība padara spēli neticami aizraujošu un interesantāku gan iesācējiem, gan profesionāļiem, kas izvēlas pokeru par savu spēli.

Omaha pokera pamatnoteikumi

Ja jūs jau zināt  Texas Hold’em pokera noteikumus, jums nebūs problēmu spēlēt Omaha. Tāpat kā Texas Hold’em, pilna kombinācija tiek izspēlēta ar četriem likmju raundiem. Pirmais likmju raunds ir pirms flopa, otrais likmju raunds ir pēc flopa (pirmās trīs kopējās kārtis), sākot ar spēlētāju pa kreisi no pogas, trešais likmju raunds ir pēc turna, (ceturtais no kopējām kārtīm) un pēdējais likmju raunds ir pēc rivera (pēdējā kopējā kārts).

10 vienkārši soļi, kā spēlēt Omaha poker

 1. Atšķirības starp Hold’em un Omaha – Omahā katram spēlētājam tiek izdalītas četras atvērtās kārtis. Lai izveidotu savu labāko pokera kombināciju, jums jāizmanto tieši divas atvērtās kārtis kopā ar trim kopējām kārtīm. Jūs nevar izmantot tikai vienu atvērto karti.
 2. Kā laimēt roku – Omaha ir kopienas kāršu spēle, kurā pie viena galda spēlē divi līdz desmit spēlētāji. Jūs laimējat žetonus un laimējat banku vienā no diviem veidiem:
 • Visi pārējie spēlētāji noliek rokas, padarot jūs par vienīgo spēlētāju, kas palicis bankā.
 • Jums ir labākā kombinācija kāršu atklāšanas laikā, kas dod jums visu pot.
 1. Izloze par izplatītāju un izlieciet izplatītāja pogu – kad pie galda ir 2-10 spēlētāji, katrs ar žetonu kaudzi, jūs esat gatavs sākt spēlēt pokeru. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir izvilkt augsto kārti izplatītājam. Izdaliet katram spēlētājam vienu kārti ar attēlu uz augšu. Spēlētājs ar visaugstāko kārti saņems pogu un sāks spēli kā dīleris. Ja abiem spēlētājiem ir vienāda augstā kārts, vai nu izdala abiem spēlētājiem otru kārti, vai arī izmantojiet viņu kārtis, lai noteiktu uzvarētāju.
 2. Izlieciet blinds un izdaliet kārtis – pirms kārtis tiek izdalītas jebkurā izspēlē, diviem spēlētājiem, kas atrodas pa kreisi no dīlera, ir jāizliek blinds. Tāpat kā Texas Hold Em spēlētājs, kurš atrodas tieši pa kreisi no dīlera, izliek “mazo” likmi, bet spēlētājs, kas atrodas pa kreisi no mazās likmes, izliek “lielo” likmi.
 3. Sāciet pirmo likmju raundu – kad ir izdalīta pēdējā kārts un katram spēlētājam ir četras kārtis ar seju uz leju, jūs tagad esat pirmajā likmju raundā, kas pazīstams kā “preflop”. Pirmais likmju raunds beidzas, kad visiem spēlētājiem ir bijusi iespēja rīkoties – un kad spēlētāji, kuri nav atmetuši kārtis, ir izdarījuši tādu pašu naudas summu konkrētajā likmju likšanas kārtā. Spēlējot pokeru tiešsaistē, vienlaikus var darboties tikai viens spēlētājs, sākot ar spēlētāju, kas atrodas pa kreisi no lielās likmes. Šim spēlētājam ir trīs iespējas:
 • Atmest:  var neko nemaksāt bankā, izmest savas atvērtās kārtis un gaidīt, kad atkal tiks spēlēts nākamais darījums.
 • Call:  var atbilst lielās likmju likmes summai.
 • Raise:  var palielināt likmi, vismaz dubultojot lielās likmes summu. Spēlētājs var paaugstināt vairāk atkarībā no jūsu spēlētā likmju stila.
 1. Turpiniet darbību pulksteņrādītāja virzienā – kad spēlētājs, kas atrodas pa kreisi no lielās likmes, rīkojas, darbība pirms flopa likmju raundā tiek virzīta pulksteņrādītāja virzienā ap galdu. Katram spēlētājam ir vienādas iespējas: atmest, call vai paaugstināt. Izsaukuma vai paaugstinājuma summa vienmēr ir atkarīga no pēdējās likmes lieluma, kas veikta konkrētajā likmju kārtā.
 2. Izdala flopu un sāc nākamo likmju raundu – kad preflop derību raunds ir pabeigts, tiek sadalīts flops. Kopējā kārtī, piemēram, Omaha, katrai kombinācijai, kas sasniedz kāršu izgājienu, kopā būs piecas kopējās kārtis. Flops ir pirmās trīs no piecām izdalītajām kārtīm. Dīleris izmet klāja augšējo kārti ar attēlu uz leju un pēc tam galda vidū izdala trīs kārtis ar attēlu uz augšu.
 3. Izdariet kārtu un veiciet derības – kad flopa likmju raunds ir pabeigts, dīleris izdala turnu. Karte, kas atrodas klāja augšpusē, tiek izmesta ar seju uz leju, un viena kārts tiek izdalīta ar attēlu uz augšu blakus flopam. Likmju raunds seko pēc katras jaunas kārtis. Turna likmju raunds ir tieši tāds pats kā flopā ar vienu izņēmumu.
 4. River, fināla likmes un kāršu atklāšana – kad turnīrs ir pabeigts, tiek izdalīta pēdējā kopējā kārts. Dīleris izmet vienu pēdējo kārti ar attēlu uz leju, pēc tam vienu kārti ar attēlu uz augšu. Kad river ir sadalīts, sākas pēdējais likmju raunds. River likmju raunds visos veidos ir identisks turnam., tiek atklātas kārtis. Kāršu atklāšanas koncepcija ir vienkārša: spēlētājs ar labāko kombināciju uzvar banku.
 5. Nosakiet uzvarējušo roku – laimētās kombinācijas vērtēšana Omahā ir nedaudz savādāka nekā Texas Hold’em – lai gan pokera kombināciju ranga secība ir vienāda. Omaha spēlētājiem ir jāizmanto tieši divas atvērtās kārtis  no savas rokas un trīs no kopējām kārtīm, lai izveidotu labāko iespējamo kombināciju. Spēlētājs var izmantot  jebkuras divas  no savām četrām atvērtajām kārtīm un  jebkuras trīs no piecām kopīgajām kārtīm. Kad esat noskaidrojis laimējušo kombināciju, šis spēlētājs uzvar visu banku. Kad banka ir vinnēta, kombinācija ir pabeigta.

Spēlēt Omaha Poker tiešsaistē

Ja tagad esat gatavs pārbaudīt savas prasmes pret citiem spēlētājiem, ir vairākas tiešsaistes pokera istabas, kurās varat spēlēt omaha pokeru tiešsaistē. Vienkārši atcerieties pamatus

 • Izmantojiet tieši divas atvērtās kārtis
 • Izmantojiet trīs no kopējām kārtīm
 • Spēlējiet savienotās rokas ar divām vienādas masts atklātajām kārtīm, Q  J  10  9 , vēlams dubultās kārtis Q  J  10  9
 • Tas viss ir par labāko pokera kombināciju pēc rivera kārts nonākšanas.

Pirms Omaha spēlēšanas, noteikti iepazīstieties ar pokeru un tā noteikumiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *