Tiešsaistes pokera istabas pārskatītas

Tiešsaistes pokers ir pārspējis tā veidotāja cerības vairāk nekā jebkad agrāk. Tas ir nodēvēts par ātrāko un uzlabotāko pokera koncepciju visos laikos. Tomēr iesācējiem ir grūti izvēlēties pareizo pokera istabu tiešsaistē, jo tādu ir simtiem!

Zemāk ir dažādas tiešsaistes pokera istabas, kuras ir apskatījuši īsti pokera spēlētāji internetā:

1. Pacific Poker

Pacific Poker tiešsaistes pokera istaba daudzos tiešsaistes pokera istabu pārskatos ir nodēvēta par patiešām populāru un veiksmīgu istabu.

Tomēr spēlētāji, kurus jūs šeit atrodat pacific pokerā, nav īpaši prasmīgi. Tā ir ļoti relaksējoša pokera istaba, un tā ir lieliski piemērota iesācējiem. Iemesls, kāpēc nav tik daudz labu spēlētāju, ir saistīts ar Pacific Poker popularitāti, kas katru dienu piesaista daudz jaunu spēlētāju.

Tiešsaistes istaba ir arī nesen atjaunināta, lai pievienotu vairāku galdu vides spēli. Pacific Poker istaba piesaista milzīgu starptautisko trafiku. Pacific Poker ir viegli nopelnīt daudz naudas, ja esat ļoti agresīvs pokera spēlētājs.

Tas ir arī ļoti reti gadījumi, kad pokera spēlētāji var atrast tiešsaistes pokera vietni, kurā tiek piedāvāts naudas iemaksas bonuss. Pacific Poker tiešsaistes pokera istaba nodrošina lielāko tiešsaistē pieejamo naudas bonusu, kas ir aptuveni 25%.

Bonusi nonāk tieši spēlētāja naudas kontā, pat veicot pirmo iemaksu.

Klusā okeāna pokers šobrīd ir novērtēts kā pirmā tiešsaistes pokera vietne.

2. Titan Poker

Titan Poker ir kļuvis ļoti populārs ļoti īsā laikā, un šķiet, ka daudziem jauniem spēlētājiem tas patīk.

Titan Poker tiešsaistes istaba piedāvā arī lieliskas akcijas, kas ietver ekskluzīvas 150% spēles Titan Poker spēlētājiem.

Titan Poker tiešsaistes pokera istaba ir arī daļa no tiešsaistes pokera tīkla. Tas nozīmē, ka viņi gūst labumu no palielinātās tiešsaistes trafika, kas tiek nodrošināta visās tiešsaistes vietnēs pokera tīklā.

Darbība Titan Poker tiešsaistes pokera istabā ir ļoti brīva. Arī Titan Poker banku summas bieži ir ļoti lielas salīdzinājumā ar blaindiem.

No tehniskās puses… lietotāji saka, ka ir pārsteigti par Titan Poker tiešsaistes pokera istabas klientu apkalpošanu, kā arī ar izmaksām.

Secinājums:
Tiešsaistē ir simtiem pokera istabu. Bet iepriekš minētie ir tie, kas izceļas uz pārējo fona vairāk nekā vienā veidā.

Vai vēlaties iemācīties apgūt tiešsaistes texas hold’em pokeru? Kā būtu, ja jūs varētu to apgūt no nulles un dominēt pie galdiem savā iecienītākajā pokera istabā?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *